İmam paylaştı: Erdoğan’ın yazlık sarayının misafirleri

Muğla Marmaris’teki Okluk Koyu’nda bulunan ve Cumhurbaşkanının kullanımına tahsis edilen yazlık yerleşke birçok AK Partili’nin uğrak noktası oldu.

92 dönümlük arazi üzerine kurulan, yapımı için on binlerce ağaç kesilen, Cumhurbaşkanlığı bütçesinden 2018-2021 yılları arasında en az 640 milyon liranın harcandığı yerleşkede yer alan Okluk Millet Camisi’nin imamı Talha Rençber sosyal medyada ‘misafirleri’ paylaşıyor.

NUMAN KURTULMUŞ, CEVDET YILMAZ, MEHMET KASAPOĞLU, MUSTAFA VARANK…

Birgün’den İsmail Arı’nın haberine göre Rençber, 22 Eylül 2023’te Meclis Başkanı Numan Kurtulmuş’un Okluk’a geldiği belirterek fotoğraf paylaştı. Rençber, “Cuma namazını, teşrifleriyle bizleri onurlandıran Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Sn. Numan Kurtulmuş beyefendiyle birlikte eda ettik. Rabbim bütün Devlet büyüklerimizin hizmetlerini daim eylesin” ifadelerini kullandı.

4 Ağustos 2023’te ise “Bugün cuma namazını, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Sn. Cevdet Yılmaz beyefendi ile eda ettik” ifadeleriyle Cevdet Yılmaz’ın Okluk’a geldiğini duyurdu.

14 Ağustos 2023’te eski Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu’nun, 7 Temmuz 2023’te de eski Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın Okluk’a geldiğini belirtti.

İmam Talha Rençber, Şeker Bayramı’nın birinci günü olan 10 Nisan’da Arda Turan’la da bir fotoğraf paylaştı.

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir